Çimenli Çit

rulo-cim-cit

Çimenli Çit

Çimenli Çit; Paslanmaz tel üzerine kullanılan çimen özel olarak ithal PVC malzemeden üretilmiştir. Alev alma, solma, bozulma ve dökülme olmamaktadır. Çimenli çitler yıkanabilme ve boya tutmama özeliklerine sahiptir.

Çimenli Çit , 50cm, 100cm, 120cm, 150cm ve 200cm yüksekliklerde standart olarak üretilmektedir. Ayrıca özel sipariş üzerine 300cm yüksekliğe kadar çıkılabilmektedir. Çimenli çit fiyatları m2 olarak verilmektedir. Bir topun uzunluğu 10m’dir.

Çimenli Çit, kaplama, panel, duvar ve çiçeklik olarak uygulanmaktadır.

Çimenli çit uygulamaları genellikle cafe ve restorant, yol kenarları, park ve tüm çevre düzenlemelerinde uygulandığı alana dekoratif ve görsel değerler katar. Yapay çimenden oluşan çimenli çit ürünlerimiz ile iç ve dış mekanlarda şık dekoratif çimenli kaplama oluşturabilirsiniz. Çimenli çit ürünümüz bağlantı kurulabilen her türlü nesnenin üzerine uygulana bilmektedir.

Çimenli Kaplama

Çimenli kaplama, mevcut panel çit, ferforje korkuluk veya herhangi bir çit,korkuluk, duvar üzerine tel ile bağlanarak montajı yapılan çimenli çit uygulamasıdır. Çimenli kaplama 50cm, 100cm, 120cm, 150cm ve 200cm yüksekliklerdeki standart çimenli çit ile yapılabilmektedir. Özel sipariş üzerine 300cm yüksekliğe kadar çıkılabilmektedir. Çimenli çit fiyatları m2 olarak verilmektedir. Bir topun uzunluğu 10m’dir.

Çimenli Duvar

Çimenli duvar çit; 20cm genişliğinde 30×30 kutu profilden yapılan çelik konstrüksiyon yeşil renge boyandıktan sonra üzerine çimenli çit kaplamasıyla meydana gelir. Standart olarak 100cmx200cm ölçülerde yapılmaktadır. Özel olarak istenilen yükseklik ve uzunlukta da yapılmaktadır.

Çimenli Panel

Çimenli panel çit, 30×30 kutu profilden yapılan çelik konstrüksiyon üzerine çimenli çit kaplamasıyla meydana gelir. Çimenli panel standart olarak 1mx2m ölçülerde yapılmaktadır.

Çimenli Çiçeklik

Çimenli çiçeklik , 20cm genişliğinde 30×30 kutu profilden yapılan çelik konstrüksiyon üzerine saksı gelecek yer boş bırakılarak çimenli çit kaplamasıyla oluşturulan çimenli çiçekliktir. Çimenli çiçeklik standart olarak 1mx2m ölçülerde yapılmaktadır. Montaj yapılmadan da kullanılabilmektedir.